Пральна машина Ardesto WMS-7109DG сірий
Відео 1Фото 7 |
Ardesto WMS-7109DG сірий 2022 рік білий сірий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto WMS-7109DG сірий
Усі ціни 25 →Ardesto ARDESTO WMS-7109DG | 11 999 грн. |
Пральна машина Ardesto WMS-7109DG | 11 999 грн. |
Пральна машина автоматична Ardesto WMS-7109DG | 11 999 грн. |
Стиральная машина Ardesto wms-7109dg | 11 627 грн. |
Пральна машина Ardesto WMS-7109DG | 10 243 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto WMS-7109DG
Ціни на Ardesto WMS-7109DG |
---|---|---|---|---|
Ardesto WMS-7109W білий | від 9 199 грн. | 53 пропозиції | ||
Ardesto WMS-7109DG сірий | від 10 241 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →