Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 120 Compact
Відео 2Фото 2 |
Leifheit Pegasus 120 Compact |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 120 Compact
Усі ціни 8 →Сушарка для білизни підлогова Leifheit PEGASUS 120 Solid Compact (81720) | 1 649 грн. |
Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 120 Solid Compact (81720L) | 1 902 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Pegasus 120 Solid Compact 149х76х43см | 1 932 грн. |
Сушка Leifheit Pegasus 120 Solid Compact (81720) | 1 989 грн. |
Сушарка підлогова Leifheit Pegasus 120 Solid Compact (81720L) | 1 989 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- Фіолетовий
- Рожевий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →