Прасувальна дошка Eurogold Ambassador (43245T)
Eurogold Ambassador |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold Ambassador
Усі ціни 12 →Дошка прасувальна EuroGold Ambassador 43238B1 (1200х380 мм) | 1 189 грн. |
Гладильная доска Eurogold Ambassador Dandelion (43245T) 43245T | 1 325 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold Ambassador Dandelion (43245T) 43245T | 1 199 грн. |
Eurogold Прасувальна дошка Eurogold Ambassador Dandelion (43245T) 43245T | 1 199 грн. |
Дошка для прасування Eurogold 43245T 130х44 см | 1 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →