Кавоварка Ariete Moka Aroma 1368/06 червоний
Фото 3 |
Ariete Moka Aroma 1368/06 червоний чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moka Aroma 1368/06 червоний
Гейзерна кавоварка Ariete 1368/06 Red | 2 176 грн. |
Гейзерная кофеварка Ariete 1368/06 Red | 2 172 грн. |
Гейзерная кофеварка Ariete 1368/06 Red | 2 166 грн. |
Гейзерна кавоварка Ariete 1368/06 Red | 2 166 грн. |
Додаткові функції і можливості кавоварки Ariete Moka Aroma 1368/06:
- Автоматичне відключення
Модификації Ariete Moka Aroma 1368/06
Ціни на Ariete Moka Aroma 1368/06 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moka Aroma 1368/06 червоний | від 2 166 грн. | 4 пропозиції | ||
Ariete Moka Aroma 1368/01 чорний | від 2 116 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →