Кавоварка Ariete Vintage 1342/05 синій (00M134205AR0)
Відео 1Фото 5 |
Ariete Vintage 1342/05 синій |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 1342/05 синій
Усі ціни 41 →Ariete Ariete 1342 BL | 2 899 грн. |
Крапельна кавоварка Ariete 1342 BL | 2 746 грн. |
Крапельна кавоварка Ariete 1342 BL | 2 916 грн. |
Кавоварка крапельна Ariete 1342 BL | 2 999 грн. |
ARIETE 1342 BL | 2 874 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 1342/05
Ціни на Ariete Vintage 1342/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1342/03 бежевий | від 3 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Ariete Vintage 1342/04 зелений | від 3 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Ariete Vintage 1342/05 синій | від 2 676 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →