Літня шина Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat 225/45 R18 95 W 225/45 R18 95 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat
Усі ціни 10 →Шина Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat | 3 674 грн. |
Arivo Ultra ARZ 5 225/45 R18 95W XL Run Flat | 3 721 грн. |
Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W XL FR Run Flat | 3 588 грн. |
Arivo Ultra ARZ5 (225/45R18 95W RunFlat) | 3 717 грн. |
Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W XL Run Flat | 3 876 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat
Ціни на Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W | від 2 358 грн. | 19 пропозицій | ||
Arivo Ultra ARZ5 225/45 R18 95W Run Flat | від 3 588 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →