Змішувач Armatura Duero Design 6623-220-22
Фото 14 |
Armatura Duero Design 6623-220-22 |
|
Знімний аератор із силіконовими насадками (ключ для розбирання входить до комплекту). Змішувач монтується за допомогою монтажної втулки. Створює шум трохи більше 30 децибел. Перемикач струменя: аерований струмінь/душ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Duero Design 6623-220-22
Змішувач для кухонної мийки KFA Duero Design 6623-220-22 | 4 597 грн. |
Змішувач для умивальника KFA Armatura Duero Design INOX 6623-220-22 | 5 848 грн. |
Змішувач для кухонної мийки KFA Duero Design 6623-220-22 | 4 587 грн. |
Смеситель для кухонной мойки KFA Duero Design 6623-220-22 | 4 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →