Вантажна шина Armstrong ATR12 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Armstrong ATR12 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armstrong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armstrong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armstrong ATR12 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 8 →Armstrong ATR12 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 8 337 грн. |
Armstrong ATR12 (ведущая) (235/75R17.5 143J) | 8 772 грн. |
Armstrong ATR12 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 8 278 грн. |
Грузовые шины Armstrong ATR12 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR 10025 | 8 436 грн. |
Armstrong ATR12 (235/75R17.5 143J) | 8 763 грн. |
ще 3 пропозиції