Пральна машина Artel ART SE 65 P білий
Artel ART SE 65 P |
|
Наявність помпи.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel ART SE 65 P білий
Усі ціни 7 →Пральна машина Artel SE 65 P GREY | 4 819 грн. |
Пральна машина Artel ART SE 65 P Gray | 5 056 грн. |
Пральна машина напівавтомат Artel Art SE 65 P Gray | 5 075 грн. |
Стиральная машина полуавтомат ARTEL SE 65 P GREY | 5 319 грн. |
Пральна машина Artel SE65P Grey | 4 999 грн. |
Пральна машина напівавтомат ARTEL SE 65 P GREY | 4 619 грн. |
Пральна машина напівавтомат ARTEL SE 65 P GREY | 5 119 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →