Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пральні машини   /   Artel

Пральна машина Artel SE 25 білий

Фото - Пральна машина Artel SE 25 білий
Artel SE 25
Колір
Тип завантаження
вертикальне завантаження
Сушка
Матеріал бака
пластик
Матеріал ТЕНу
ТЕН відсутній
Управління
поворотна ручка
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.

Купити Artel SE 25 білий

Усі ціни 16 →

Пральна машина напівавтомат Artel SE 25 RED

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 085 грн.

ARTEL SE 25 RED SE25RED

Клас енергоспоживання/A|Клас віджиму/А|Габарити упаковки (ВхШхГ)/48 x 40 x 39 см|Ширина/33,5 см|Таймер/Так|Глибина/33,7 см|По... щемпа для відкачування води/Ні|Центрифуга/Ні|Тип керування/Механічне|Матеріал бака/Пластик|Клас прання/A|Вага/5,5 кг|Країна виробництва/Узбекистан|Колір корпусу/Білий|Гарантійний термін/1 рік|Комплектація/Пральна машина, Інструкція, Зливний шланг, Гарантийний талон|Максимальне завантаження/2,5 кг|Вага в упаковці, кг/6,7 кг|Бренд/ARTEL|Висота/44 см|Програми/Режими/Прання
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 499 грн.

Пральна машина Artel SE 25 BLUE (2.5 кг, ценрифуга)

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 378 грн.

Пральна машина ARTEL SE 25 BLUE (2.5 кг, ценрифуга) TU-SE 25 BLUE

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
3 186 грн.

Пральна машина напівавтомат Artel SE 25 GREY

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 026 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Artel SE 25 білий