Пральна машина Artel ART TG 60 F білий
Фото 4 |
Artel ART TG 60 F |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel ART TG 60 F білий
Усі ціни 74 →Пральна машина вертикальна Artel 60 F WHITE-BLUE TG | 6 499 грн. |
Пральна машина Artel ART-TG 60F Brown | 6 041 грн. |
Пральна машина Artel Art TG 60F Silver | 6 046 грн. |
Стиральная машина Artel Art Tg 60F Red | 5 930 грн. |
Стиральная машина полуавтомат ARTEL TG 60 F SILVER | 6 403 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →