Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пральні машини   /   Artel

Пральна машина Artel ART-TE 60 білий

Фото - Пральна машина Artel ART-TE 60 білий
Відео 1Фото 6
Artel ART-TE 60
Колір
Тип завантаження
вертикальне завантаження
Завантаження
6 кг / при віджиманні: 3.6 кг /
Сушка
Матеріал бака
пластик
Матеріал ТЕНу
ТЕН відсутній
Управління
поворотна ручка
Габарити (ВхШхГ)
85x74x44 см
Офіційний сайт
artelgroup.org
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.

Купити Artel ART-TE 60 білий

Усі ціни 67 →

Пральна машина ARTEL ART TE 60 Blue

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 499 грн.

ARTEL ART TE 60 RED

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 538 грн.

Пральна машина напівавтомат ARTEL TE 60 BLUE

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 698 грн.

ARTEL ART TE 60 RED

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 571 грн.

Пральна машина Artel ART TE 60 Blue

+ 188 балів ITbox, Тип - напівавтомат, Установка - окремостоячий, Макс. завантаження білизни - 6 кг, Макс. швидкість віджиму... ще- 1350 об/хв, Корпус - вузький, Глибина - 43 см
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Artel ART-TE 60 білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди