Електродуховка Artel MD 4218 L
Відео 8Фото 6 |
Artel MD 4218 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel MD 4218 L
Усі ціни 16 →Електропіч Artel MD 4218 L Grey | 5 071 грн. |
Электродуховка настольная Artel MD 4218 L Red-Black | 4 580 грн. |
MD 4218 l Grey-Black Духовка artel | 5 972 грн. |
Электрическая печь Artel MD 4218 L Black RED | 4 522 грн. |
Електропіч ARTEL MD 4218 L BLACK-BLACK-RED | 4 816 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →