Душова кабіна Artex RT-80-01 90x90
Artex RT-80-01 90x90 |
|
Піддон витримує навантаження 180 кг, розчулений скловолокном, має сталевий каркас.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex RT-80-01 90x90
Усі ціни 9 →Душова кабіна Artex 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) RT80-01 (90) низ | 12 400 грн. |
Душова кабіна Artex RT80-01 90х90х193 NEW 4 mm з піддоном AR-RT800190STAND | 10 000 грн. |
Душевая кабина Artex RT80-01 90х90х193 NEW 4 mm с поддоном RT80-01-90х90х1 | 10 000 грн. |
Душова кабіна Artex RT80-01 90х90х193 NEW 4 mm з піддоном RT80-01-90х90х19 | 10 000 грн. |
Душова кабіна Artex 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) RT80-01 (90) низ | 12 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Artex RT-80-01
Ціни на Artex RT-80-01 |
---|---|---|---|---|
Artex RT-80-01 80x80 | від 9 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Artex RT-80-01 90x90 | від 10 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Artex RT-80-01 100x100 | від 10 400 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →