Душова кабіна Diamond Premium DP005 90x90 кутова
Фото 4 |
Diamond Premium DP005 |
|
Піддон може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diamond Premium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diamond Premium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diamond Premium DP005 90x90 кутова
Усі ціни 8 →Душова кабіна Diamond Premium 90х90 (Профіль - хром, скло - матове) DP-005 | 10 350 грн. |
Душова кабіна Diamond Premium DP005 90х90х210 | 10 350 грн. |
Душова кабіна DIAMOND PREMIUM DP005.1 з піддоном | 10 350 грн. |
Душова кабіна Diamond Premium 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) DP-00 | 10 350 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →