Душова кабіна Lidz Latwa 90x90
Фото 4 |
Lidz Latwa 90x90 SC90x90.SAT.MID.FR 80x8090x90 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 90x90
Усі ціни 39 →Душова кабіна Lidz Latwa 90х90 (Профіль - сатин, скло - тоноване) SC90x90. | 9 836 грн. |
Lidz Latwa SC90x90.SAT.MID.FR Душова кабіна напівкругла, скло Frost 4 мм + | 7 966 грн. |
Lidz Lidz Latwa SC90x90.SAT.MID.FR + Kapielka ST90x90x26 (LLSC9090SATMIDFR | 7 966 грн. |
Lidz Набір Lidz душова кабіна Latwa SC90x90.SAT.MID.GR, скло тоноване 4 мм | 9 919 грн. |
Душова кабіна LATWA SC90x90.SAT.MID.GR полукругла, скло тон. 4 мм + Душови | 7 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 80x80 | від 7 507 грн. | 32 пропозиції | ||
Lidz Latwa 90x90 | від 7 767 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →