Душова кабіна Artex ST-1 120x80
Фото 7 |
Artex ST-120-08 |
|
Піддон купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex ST-1 120x80
Усі ціни 7 →Душова кабіна Artex ST-120-08 (Профіль - хром, скло - прозоре) 120х80х190 | 16 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-120-08 120х80х190 без піддону | 16 000 грн. |
Душевая кабина ARTEX ST-120-08 120х80х190 без поддона | 16 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-120-08 120х80х190 без піддону | 16 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-120-08 БЕЗ ПІДДОНУ 120х80х190 | 16 000 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-120-08 З піддоном 120х80х206 | 22 000 грн. |
Модификації Artex ST-1
Ціни на Artex ST-1 |
---|---|---|---|---|
Artex ST-1 100x80 | від 15 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Artex ST-1 110x80 | від 15 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Artex ST-1 120x80 | від 16 000 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →