Душова кабіна Artex ST-81-1 110x80
Artex ST-81-11 100x80110x80 |
|
Піддон купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artex ST-81-1 110x80
Усі ціни 7 →Душова кабіна Artex 110x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) ST-81-11 без п | 10 200 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-81-11 110х80х204 з піддоном AR-ST8111 | 14 200 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-81-11 З ПІДДОНОМ 110х80х204 | 16 200 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-81-11 110х80х190 без піддону AR-ST8111NOPOD | 10 200 грн. |
Душова кабіна ARTEX ST-81-11 БЕЗ ПІДДОНУ 110х80х190 | 10 200 грн. |
Модификації Artex ST-81-1
Ціни на Artex ST-81-1 |
---|---|---|---|---|
Artex ST-81-1 100x80 | від 10 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Artex ST-81-1 110x80 | від 10 200 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →