Душова кабіна Dusel A-1106 120x80
Фото 2 |
Dusel A-1106 120x80 120x80120x90 |
|
Дверні ручки із нержавіючої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-1106 120x80
Усі ціни 7 →Душова кабіна Dusel А-1106, 1200х800х1900, скло прозоре d-511068 | 16 340 грн. |
Dusel Dusel А1106 1200x800x1900 | 16 340 грн. |
Душова кабіна DUSEL А1106 1200x800x1900 (Dusel-319) | 16 340 грн. |
Душевая кабина Dusel А-1106, 1200х800х1900, стекло прозрачное А110612080pr | 16 340 грн. |
Душова кабіна Dusel А-1106, 1200х800х1900, скло прозоре А110612080proz | 16 340 грн. |
Душевая кабина Dusel А1106 1200x800x1900 Dusel-319 | 16 340 грн. |
Душевая кабина Dusel А-1106, 120х80х190, дверь распашная, стекло прозрачно | 16 340 грн. |
Модификації Dusel A-1106
Ціни на Dusel A-1106 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-1106 120x80 | від 16 340 грн. | 7 пропозицій | ||
Dusel A-1106 120x90 | від 16 720 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →