Душова кабіна Dusel A-515 120x80
Відео 1Фото 6 |
Dusel A-515 120x80 |
|
Дверна ручка з нержавіючої сталі. Алюмінієвий профіль
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-515 120x80
Усі ціни 23 →Душова кабіна Dusel 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) A-515 551581 | 14 630 грн. |
Душова кабіна Dusel А-515, 1200х800х1900, скло прозоре d-551581 | 14 630 грн. |
Dusel Dusel A-515 1200x800x1900 прозрачное | 14 630 грн. |
Душевая кабина Dusel А-515, 1200х800х1900, стекло прозрачное A-515-120-80- | 14 630 грн. |
Душова кабіна Dusel А-515, 1200х800х1900, скло прозоре A-515-120-80-clear | 14 630 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dusel A-515
Ціни на Dusel A-515 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-515 100x80 | від 13 709 грн. | 6 пропозицій | ||
Dusel A-515 120x80 | від 13 460 грн. | 23 пропозиції | ||
Dusel A-515 120x90 | від 13 984 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →