Бойлер ARTI WH Comby Dry 120L/2
ARTI WH Comby Dry 120L/2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ARTI WH Comby Dry 120L/2
Ціни на ARTI WH Comby Dry 120L/2 |
---|---|---|---|---|
ARTI WH Comby Dry 60L/2 | від 10 449 грн. | 5 пропозицій | ||
ARTI WH Comby Dry 80L/2 | від 10 900 грн. | 5 пропозицій | ||
ARTI WH Comby Dry 100L/2 | від 12 800 грн. | 5 пропозицій | ||
ARTI WH Comby Dry 120L/2 | від 16 000 грн. | 1 пропозиція | ||
ARTI WH Comby Dry 150L/2 | від 20 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →