Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v40
Фото 20 | від 34 175 до 36 710 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v40
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v40 | 34 338 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v40) | 34 338 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v40) | 34 497 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v40) | 34 175 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v40) B59v40 | 34 338 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо