Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v40Win
Фото 20 | від 40 340 до 43 338 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v40Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v40Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v40Win | 40 533 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v40Win) | 40 533 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v40Win) | 40 721 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v40Win) | 40 340 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v40Win) B59v40Win | 40 533 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо