Персональний комп'ютер Artline WorkStation W79 W79v05
Фото 28 | від 72 503 до 73 539 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i9, 12900KF, 2.4 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W79 36
Характеристики
Artline WorkStation W79 W79v05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W79 W79v05
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W79v05 | 73 539 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W79 (W79v05) | 73 539 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v05) | 72 503 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v05) | 73 193 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W79 (W79v05) W79v05 | 73 539 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо