Персональний комп'ютер Artline Gaming X45 X45v33
Фото 13 | від 25 213 до 29 807 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X45 4
Характеристики
Artline Gaming X45 X45v33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X45 X45v33
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X45v33 | 26 853 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X45, RTX 3050 X45v33 | 26 853 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X45 (X45v33) | 26 853 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X45 (X45v33) | 26 978 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X45 (X45v33) | 26 726 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо