Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 X49v24
Фото 12 | від 35 071 до 49 124 грн. Порівняти ціни 19 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ |
Модифікації Artline Gaming X49 51
Характеристики
Artline Gaming X49 X49v24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X49 X49v24
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v24) X49v24 | 35 241 грн. |
Комп'ютер+Монітор-- ARTLINE Gaming X49+G27F240 (X49v24+G27F240) | 44 256 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X49 (X49v24) | 35 402 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X49+G27F240 (X49v24+G27F240) | 43 634 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v24) X49v24 | 35 241 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо