Електротурка Arzum Okka Minio OK004
Відео 7Фото 9 |
Arzum Okka Minio OK004 |
|
Захист від протікання кави
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arzum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arzum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arzum Okka Minio OK004
Усі ціни 7 →Крапельна кавоварка Arzum Okka Minio OK004-s | 5 385 грн. |
Крапельна кавоварка Arzum Okka Minio OK004-s | 5 421 грн. |
Крапельна кавоварка Arzum Okka Minio OK004-r | 3 952 грн. |
Капельная кофеварка Arzum Okka Minio OK004-s | 5 392 грн. |
Крапельна кавоварка Arzum Okka Minio OK004-s | 5 375 грн. |
Капельная кофеварка Arzum Okka Minio OK004-r | 3 948 грн. |
Крапельна кавоварка Arzum Okka Minio OK004-r | 3 942 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Arzum Okka Minio OK004:
- Світлова і звукова індикація готовності кави
РекомендуємоПорівняти в таблиці →