Унітаз Asignatura Angle 87802505
Asignatura Angle 87802505 |
|
Унітаз оснащений вбудованою функцією піноутворення (для активації функції потрібно натиснути на сенсорну кнопку). Зарядка здійснюється через Power Bank (шнур зарядки в комплекті). Гарантія 10 років. Система "Антисплеск".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Angle 87802505
Усі ціни 18 →Унітаз-компакт ASIGNATURA Angle Rimless 87802505 з бачком і сидінням Soft- | 11 220 грн. |
Унітаз-компакт ASIGNATURA Angle Rimless 87802505 з бачком та сидінням Soft | 11 220 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий ASIGNATURA Angle кришка мікро | 11 220 грн. |
Унітаз підлоговий Asignatura Angle Rimless з бачком і кришкою Soft-Close ( | 11 220 грн. |
Унитаз-компакт Rimless ASIGNATURA Angle 87802505 kova-87802505 | 11 221 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →