Унітаз Q-tap Nando QT12221222AW
Фото 16 |
Q-tap Nando QT12221222AW |
|
Гарантія від виробника 27 років.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Nando QT12221222AW
Усі ціни 10 →Унітаз підлоговий Qtap Nando QT12221222AW з бачком та сидінням Soft Close | 8 308 грн. |
Унітаз підлоговий Qtap Nando QT12221222AW з бачком та сидінням Soft Close | 8 308 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий Q-TAP Nando кришка мікроліфт випуск в | 8 308 грн. |
Q-Tap Qtap Nando QT12221222AW1 | 6 020 грн. |
Qtap Унітаз-компакт Qtap Nando безобідковий з сидінням Soft-close QT122212 | 7 436 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →