Унітаз Asignatura Simple Line 37802805
Asignatura Simple Line 37802805 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Simple Line 37802805
Усі ціни 23 →Унітаз підвісний ASIGNATURA Simple Line Rimless 37802805 з сидінням Soft C | 4 699 грн. |
Унітаз підвісний ASIGNATURA Simple Line Rimless 37802805 із сидінням Soft | 4 699 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ASIGNATURA Simple Line із сидінням з м | 4 699 грн. |
Унітаз підвісний Asignatura Simple Line Rimless з кришкою Soft-Close (3780 | 4 999 грн. |
Чаша подвесного унитаза Rimless с сиденьем Asignatura Simple Line (3780280 | 4 700 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →