Унітаз Asignatura Simple Bend 37832805
Asignatura Simple Bend 37832805 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Simple Bend 37832805
Усі ціни 18 →Унітаз підвісний ASIGNATURA Simple Bend 37832805 із сидінням Soft Close | 6 318 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ASIGNATURA Simple Bend із сидінням з м | 6 318 грн. |
Унітаз підвісний Asignatura Simple Bend Rimless (37832805) 37832805 | 6 318 грн. |
Чаша подвесного унитаза Rimless с сиденьем ASIGNATURA Simple Bend 37832805 | 6 318 грн. |
Чаша підвісного унітазу Rimless з сидінням ASIGNATURA Simple Bend 37832805 | 6 318 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →