Змішувач Asignatura Delight 75521600
Asignatura Delight 75521600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Delight 75521600
Усі ціни 20 →Змішувач для умивальника ASIGNATURA Delight хром 75521600 | 3 999 грн. |
Змішувач для умивальника ASIGNATURA Delight 75521600 | 3 999 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний із високим виливом ASIGNATURA Delig | 3 999 грн. |
Змішувач для раковини Asignatura Delight (75521600) 75521600 | 3 999 грн. |
Смеситель для ванной ASIGNATURA Delight 75521600 | 3 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →