Змішувач Asignatura Unique 85501602
Asignatura Unique 85501602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Unique 85501602
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника ASIGNATURA Unique (Чорний матовий) 85501602 85501 | 3 999 грн. |
Змішувач для умивальника ASIGNATURA Unique (Чорний матовий) арт. 85501602 | 3 999 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний ASIGNATURA Unique чорний латунь 855 | 3 999 грн. |
Змішувач для раковини Asignatura Unique чорний матовий (85501602) 85501602 | 3 999 грн. |
Смеситель для умывальника ASIGNATURA Unique 85501602 черный | 4 458 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →