Змішувач Asignatura Delicate 15521602
Asignatura Delicate 15521602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Delicate 15521602
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника ASIGNATURA Delicate чорний матовий 15521602 | 3 399 грн. |
Змішувач для умивальника ASIGNATURA Delicate чорний матовий арт. 15521602 | 3 399 грн. |
Змішувач для раковини Asignatura Delight чорний матовий (15521602) 1552160 | 3 399 грн. |
Смеситель для умывальника ASIGNATURA черный Delicate 15521602 kova-1552160 | 3 399 грн. |
Змішувач для умивальника ASIGNATURA чорний Delicate 15521602 kova-15521602 | 3 399 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →