Змішувач Asignatura Twin Standart 80540600
Asignatura Twin Standart 80540600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Twin Standart 80540600
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні ASIGNATURA Twin Standart хром 80540600 | 3 999 грн. |
Змішувач для кухні ASIGNATURA Twin Standart хром арт. 80540600 80540600 | 3 999 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Asignatura Twin Standart (805 | 3 999 грн. |
Смеситель для кухни Asignatura Twin Standart 80540600 | 3 999 грн. |
Смеситель кухонный Asignatura Twin Standart (80540600) | 4 000 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →