Змішувач KRONER Edelstahl Klassisch-ESG03811 CV027932
Фото 9 |
KRONER Edelstahl Klassisch-ESG03811 CV027932 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Klassisch-ESG03811 CV027932
Усі ціни 29 →Змішувач для кухні Kroner KRP Edelstahl Klassisch ESG03811 CV027932 | 3 234 грн. |
Змішувач для кухні із підключенням до фільтру Kroner KRP Edelstahl Klassis | 3 234 грн. |
Kroner Kroner KRP Edelstahl Klassisch - ESG03811 | 3 234 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KRONER KRP Edelstahl Kl | 3 234 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Kroner KRP Edelstahl Klassisc | 3 234 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →