Електродуховка Astor CZ 2109 (CZ 2209)
Astor CZ 2109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Astor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Astor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Astor CZ 2109
Усі ціни 22 →Электропечь Astor CZ-2109 | 1 268 грн. |
Електрична піч Astor CZ-2109 (міні-піч 9л) чорна | 1 149 грн. |
Astor CZ-2109 | 1 190 грн. |
Духовка настольная Astor CZ-2109 | 1 077 грн. |
Духовка ростерна Astor CZ-2209 | 1 370 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →