Ноутбук Asus ROG Strix G15 2022 G513RM [G513RM-WS74]
Відео 14Фото 26 | від 42 499 до 53 200 грн. Порівняти ціни 15 →2022 рікROG Strixігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабез камериCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.3 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G15 2022 G513RM 23
Характеристики
Asus ROG Strix G15 2022 G513RM [G513RM-WS74] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G15 2022 G513RM [G513RM-WS74]
Сортувати
Ноутбук ASUS ROG Strix G15 G513RM (Ryzen 7 / 16GB RAM / 1TB) (Global) G513 | 43 999 грн. |
ASUS ROG Strix G15 G513RM (G513RM-WS74) | 42 499 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix G15 G513RM (G513RM-WS74) | 42 525 грн. |
ASUS ROG Strix G15 G513RM (G513RM-WS74) | 42 499 грн. |
Ноутбук Asus Rog Strix G15 G513RM (G513RM-WS74) Rb | 45 086 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо