Зарядний пристрій Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Відео 14Фото 9 |
Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen Nexode 140W GaN Fast Charger
Усі ціни 21 →Зарядное устройство Ugreen Wall Charger 2xUSB-C+USB CD289 GaN 140W with US | 3 584 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen Wall Charger 2xUSB-C+USB CD289 GaN 140W з USB-C C | 3 101 грн. |
Зарядний пристрій 3xUSB 140W GaN (2хUSB-C+USB-A) CD289 with C to C Cable 1 | 2 784 грн. |
Зарядное устройство 3xUSB 140W GaN (2хUSB-C+USB-A) CD289 with C to C Cable | 2 500 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen 3xUSB 140W GaN (2хUSB-C+USB-A) CD289 with C to C | 2 799 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →