Монітор Asus ROG Strix XG27ACS 27 " чорний (90LM09Q0-B01170)
Відео 2Фото 7 |
Asus ROG Strix XG27ACS 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Strix XG27ACS 27 " чорний
Усі ціни 31 →Монітор ігровий 27" Asus ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170) | 13 799 грн. |
Монитор Asus 27" ROG Strix 27" XG27ACS (90LM09Q0-B01170) IPS Black 180Hz 9Повысьте свои игровые возможности с помощью ROG Strix XG27ACS, тщательно созданного для удобства и производительно ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 13 677 грн. |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170) 90LM09Q0-B01170Ергономіка найвищого рівня Отримайте нові враження від ігор з монітором ROG Strix XG27ACS, створеним для максимальної зручно... щесті. Пориньте у плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 180 Гц і блискавичним часом відгуку 1 мс. Долайте виклики без зусиль завдяки функціям на основі штучного інтелекту (ШІ) і розширюйте можливості підключення із сучасним універсальним роз’ємом USB Type-C. Якість зображення поза конкуренцією Пориньте в ігровий світ, що вражає, з монітором ROG Strix XG27ACS. Швидка IPS-панель з високою яскравістю, роздільною здатністю 1440p і сертифікацією VESA DisplayHDR 400 забезпечує неперевершені ігрові й мультимедійні можливості, оживляючи кожну деталь яскравими кольорами та неперевершеною чіткістю. Швидкість і точність Позбавтеся від затримок і розмиття в динамічних сценах завдяки частоті оновлення 180 Гц і блискавичному часу відгуку 1 мс (GTG). Таке поєднання забезпечує плавний ігровий процес, надаючи перевагу в іграх різного жанру, як-от шутери від першої особи, перегони й стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на події та впевнено виконуйте вирішальні постріли. Гра без артефактів Насолоджуйтеся грою без ефекту розриву кадру завдяки підтримці технологій G-SYNC та FreeSync. Висока якість зображення гарантується також за рахунок змінної частоти оновлення екрана (Variable Refresh Rate, VRR). Цю функцію активовано за замовчуванням. Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває ореоли й розриви, забезпечуючи чітке зображення з високою частотою кадрів під час гри. Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive динамічно регулює частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 13 069 грн. |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACS (90LM09Q0-B01170)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 13 069 грн. |
ASUS ROG Strix XG27ACS27", IPS, 2560 x 1440, 180 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 23.1 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, по... щеворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 641.8 х 512.9 х 218.8 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6.6 кг, чорний Flick І Все для геймерівЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 13 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 12 987 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 67 899 грн.
ігровий, 18 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 8 049 грн.
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 2 329 грн.
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 1 994 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 17 291 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 22 400 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 54 799 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 4 999 грн.
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 1 419 грн.
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 8 299 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 11 259 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 34 215 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 54 199 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 5 159 грн.
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 1 999 грн.
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 3 202 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 12 387 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 18 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 64 899 грн.
ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7845HX, 3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний+, 2.8 кг
Відеоогляди
Asus XG27ACS Review - Budget 1440p 180Hz 1ms Gaming Monitor
26 лютого6 696 переглядів
K&T EP37 : ASUS ROG Strix XG27ACS Review - Time for a new monitor! @asusrog
19 березня4 130 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 8 961 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 399 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 964 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 499 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 590 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 6 539 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR