Ноутбук Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM057W] (90NR0D91-M003X0)
Відео 3Фото 22 | від 147 899 до 156 999 грн. Порівняти ціни 8 →2023 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY 16
Характеристики
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM057W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM057W]
Сортувати
ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JY (G634JY-NM057W) | 147 899 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JY-NM057W (90NR0D91-M003X0) 90NR0D91-M0 | 156 999 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JY-NM057W (90NR0D91-M003X0) | 156 999 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 (G634JY-NM057W, 90NR0D91-M003X0) | 152 280 грн. |
ASUS ROG Strix G16 G634JY (G634JY-NM057W) G634JY-NM057W | 147 999 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JY (G634JY-NM057W) | 147 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо