Монітор Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Відео 11Фото 7 |
Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Усі ціни 21 →Монітор ASUS ProArt PA329C (90LM02CC-B03370)Бренд: ASUS Тип: Монітор Діагональ екрану, дюймів: 32 Тип РК-матриці: IPS Формат зображення: 16:9 Розділь... щена здатність, точок: 3840x2160 Крок точок, мм: 0,1845 Час реакції, мс: 5 Кут огляду, гор/верт: 178/178 Тип системи підсвітки: WLED Максимальна яскравість, кд / м2: 600 Контрастність (динамічна контрастність): 1000:1 (100M:1) HDR: + (HDR 600) Розширена колірна гамма: 100% AdobeRGB, 98% DCI-P3 Глибина Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 41 199 грн. |
ASUS ProArt PA329CОписание Asus PA329C (90LM02CC-B0337 Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 37 499 грн. |
Монітор ASUS ProArt PA329C (90LM02CC-B02370)Діагональ: 32" Роздільна здатність: 3840 x 2160 Частота оновлення: 60Hz Тип матриці: IPS Baza24.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 48 720 грн. |
Монітор Asus ProArt PA329C | 38 535 грн. |
ASUS ProArt PA329C | 45 499 грн. |
ще 16 пропозицій
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 19 362 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 97 989 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 15 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 80 999 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 35 459 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 131 861 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 7 709 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 117 330 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, FaceID, 2.4 кг
від 8 627 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 143 699 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 51 500 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 143 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 12 653 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 113 299 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 12 384 грн.
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 104 299 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i9, 12900H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX A3000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 28 800 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 139 999 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 27 930 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 99 999 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i9, 11900H, 2.5 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, RTX 3060, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
Відеоогляди
AMONG US В РЕАЛЬНОСТИ в Photoshop? Обзор моего нового монитора ASUS ProArt PA329C
17 жовтня 202038 542 перегляда
Монитор для монтажа и графики - ASUS ProArt PA329CV
15 червня 20229 317 переглядів
Обзор профессионального монитора ASUS ProArt PA329C / Золотая середина?!
31 серпня 202112 705 переглядів
Asus ProArt PA329C Calibration issue #2
28 січня 2022815 переглядів
Asus ProArt PA329CV 4K Monitor Review (3 Months Later) - Spot On Color Accuracy & Affordable!
12 березня 202252 054 перегляда
Asus ProArt PA329CV Monitor Review
20 травня 202219 907 переглядів
Asus ProArt PA329C Calibration issue #1
28 січня 2022724 перегляда
Asus ProArt PA329C Calibration issue #3
28 січня 2022262 перегляда
ASUS ProArt PA329C Monitor - Unboxing & Review (2 Weeks Use/First Impressions)
23 листопада 202051 141 перегляд
✅Asus ProArt PA329C 32 vs LG UltraGear 27GN950-B Monitor Comparison-Which Should You Buy??
1 листопада 20221 283 перегляда
Asus ProArt Display PA329CV monitor 4K Review
9 червня 20228 688 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 39 999 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 30 288 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 33 900 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 44 500 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 38 000 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 40 840 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 31 638 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 39 899 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 32 350 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 37 640 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 29 148 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, кардридер, KVM-переключатель, HDR