Монітор Asus MB14AC 14 " сірий (90LM0631-B01170)
Фото 7 |
Asus MB14AC 14 " сірий
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus MB14AC 14 " сірий
Усі ціни 38 →Монітор 14" Asus ZenScreen MB14AC (90LM0631-B01170) | 10 399 грн. |
Монитор портативный Asus 14" ZenScreen MB14AC USB-C, IPS, Cover 90LM0631-B | 10 783 грн. |
РК монітор Asus MB14AC (90LM0631-B01170) | 10 741 грн. |
Монитор Asus MB14AC (90LM0631-B01170) | 10 645 грн. |
Монітор Asus MB14AC (90LM0631-B01170) | 10 645 грн. |
ще 20 пропозицій