Монітор Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Фото 4 |
Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Діагональ:16 "
Роздільна здатність:2560x1600 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Усі ціни 31 →Asus 16" ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) Black 90LM08NG-B01170 | 21 799 грн. |
Портативний монітор ASUS ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) | 20 500 грн. |
Монітор портативний 16" Asus ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) | 22 299 грн. |
Монітор Asus ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) | 21 657 грн. |
Монитор Asus ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) | 21 657 грн. |
ще 20 пропозицій