Монітор Asus ROG Strix XG438Q 43 " чорний
Відео 11Фото 5 |
Asus ROG Strix XG438Q 43 " чорний
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Модель XG438QR відрізняється від XG438Q виключно оновленою підставкою в моделі XG438QR, збільшеною глибиною цієї підставки і трохи збільшеною вагою.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Strix XG438Q 43 " чорний
Монітор ASUS XG438QБренд: ASUS Тип: Монітор Діагональ екрану, дюймів: 43 Тип РК-матриці: ? Тип РК-матриці — технологія за якою виконаний дисплей. Різні типи матриць мають свої переваги й недоліки. Найбільш бюджетними вважаються TN-матриці, що володіють скромними кутами огляду і невисоким рівнем передачі кольору, однак практично максимально можливою... щешвидкістю реакції. Наступною за рівнем Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 34 999 грн. |
Монитор ASUS XG438Qbody{margin:0;p Smartmag.biz.uaЗ нами 5 років (Львів) Гарантія: 12 міс. від магазину Під замовлення Поскаржитись | 42 443 грн. |
ASUS XG438Q | 34 499 грн. |
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 12 249 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 61 199 грн.
ігровий, 18 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 6 478 грн.
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 2 489 грн.
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 17 360 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 1 994 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 22 400 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 54 899 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 4 999 грн.
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 1 481 грн.
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 11 599 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 210 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 34 215 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 54 199 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 5 258 грн.
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 1 999 грн.
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 12 417 грн.
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 8 320 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 18 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 62 099 грн.
ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7845HX, 3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний+, 2.8 кг
Відеоогляди
НАСТОЯЩИЙ Обзор ASUS ROG Strix XG438Q Большущий МОНИТОР???
15 лютого 202018 431 перегляд
Asus Rog Strix XG438Q Unboxing first Impression. Bangla Review.Price Specification. Creatus Computer
14 жовтня 20211 581 перегляд
ROG Strix XG438Q 43" 120hz 4K Tested -- 5700XT & 2080Ti incl Burry Text Fix
3 жовтня 201975 149 переглядів
Asus XG438Q Review, A Massive 4K 120Hz Gaming Monitor
3 вересня 2019102 945 переглядів
ASUS ROG Strix XG438Q - Unboxing a 4K 120hz gaming monitor
24 квітня 20202 126 переглядів
Asus ROG Strix XG438Q is TERRIBLE!!!!! $1200 43" 4k 120hz HDR monitor is JUNK!!!!
28 червня 202010 100 переглядів
ASUS Goes Big - ASUS ROG Strix XG438Q 4K 120Hz HDR Gaming Monitor Review
10 жовтня 201971 258 переглядів
Asus ROG Strix XG438Q: The perfect size gaming monitor?
7 січня 201939 369 переглядів
ASUS ROG XG438Q Review - This 43" Gaming Monitor Is EPIC!
15 серпня 2019314 790 переглядів
43 inch 4K Gaming Monitor Setup: The ASUS ROG Strix XG438Q
24 квітня 20209 303 перегляда
CES 2019 - Asus ROG Strix XG438Q Monitor
8 січня 20197 355 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 25 574 грн.
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR
від 29 299 грн.
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 35 960 грн.
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 572 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland