Роутер Asus RT-AX59U
Відео 1Фото 16 |
Продуктивний роутер класу AX4200 з можливістю горизонтального встановлення та вертикального розміщення (включаючи кріплення до стіни). Роботу моделі організували під проводом чотириядерного процесора MediaTek MT7986A з тактовою частотою 2 ГГц, оперативної пам'яті в ній є 512 МБ, а обсяг флеш-пам'яті становить 128 МБ. Asus RT-AX59U наділили підтримкою стандарту бездротового зв'язку Wi-Fi 6 із шириною каналу 160 МГц.
На несучій частоті 2.4 ГГц забезпечується теоретична пропускна здатність передачі аж до 574 Мбіт/с, а діапазоні 5 ГГц швидкість обміну може досягати 3603 Мбіт/с. При цьому кабельне підключення до Інтернету здійснюється через гігабітний порт WAN. У додаткове розпорядження моделі надійшли три LAN-роз'єми, по одному порту USB 2.0 та USB 3.2 gen 1. У роутері реалізована можливість підключення USB-пристрою та використання їх як сховища даних з автономним записом контенту через вбудований завантажувач.
З інших особливостей бездротового маршрутизатора важливо відзначити технологію MU-MIMO (2×2:2 на частоті 2.4 ГГц та 3×3:2 при 5 ГГц), «спрямований промінь» Beamforming, підтримку роботи пристрою у безшовних MESH-мережах (AiMesh). Вбудована система безпеки AirProtection Pro забезпечує захист трафіку від мережевих уразливостей. Також у моделі застосовується ряд ігрових функцій (Game Port, Game Accelerator, Mobile Game Mode), доступ до яких відкривається через веб-інтерфейс роутера.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus RT-AX59U
Усі ціни 74 →Asus RT-AX59U | 4 749 грн. |
Маршрутизатор ASUS WiFi6 Asus RT-AX59U | 4 749 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00) | 5 093 грн. |
Asus RT-AX59U Маршрутизатор | 4 468 грн. |
Wi-Fi Роутер Asus RT-AX59U | 4 555 грн. |