Ігровий роутер Asus RT-AX88U Pro
Відео 4Фото 6 |
Asus RT-AX88U Pro
2023 рікігровий4G модемWi-Fi 6Dual-band2.5 Гбіт/сбалансування (Dual WAN)MU-MIMOMESHBeamforming160 МГц
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1148 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Приоритизація ігрового трафіку та технології зниження пінгу в іграх. Можливість роботи з кількома джерелами сигналу безперебійного зв'язку. Продуктивний процесор та висока швидкість WiFi мережі дозволять обробляти великі обсяги даних.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики RT-AX88U Pro
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus RT-AX88U Pro
Усі ціни 83 →Asus RT-AX88U Pro | 16 999 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX88U Pro | 11 779 грн. |
Маршрутизатор WiFi6 Asus RT-AX88U PRO | 16 999 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX88U Pro | 12 030 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AX88U Pro (90IG0820-MO3A00) | 17 033 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →