Ноутбук Asus Vivobook S 14X OLED S5402ZA [S5402ZA-M9162W] (90NB0X32-M008K0)
Фото 54 | від 39 099 до 44 099 грн. Порівняти ціни 8 →2022 рікVivoBook S (середній клас)Intel EvoOLED120 ГцSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабрендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківхороший sRGBхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:14.5 ", 2880x1800 (16:10) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.63 кг |
Модифікації Asus Vivobook S 14X OLED S5402ZA 11
Характеристики
Asus Vivobook S 14X OLED S5402ZA [S5402ZA-M9162W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Vivobook S 14X OLED S5402ZA [S5402ZA-M9162W]
Колір:
Сортувати
ASUS VivoBook S 14X OLED S5402ZA Sand Gray (S5402ZA-M9162W) | 39 099 грн. |
Ноутбук ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-M9162W (90NB0X32-M008K0) 90NB0X32 | 40 999 грн. |
ASUS VivoBook S 14X OLED S5402ZA Sand Gray (S5402ZA-M9162W) | 39 099 грн. |
Ноутбук Asus VivoBook S 14X OLED S5402ZA-M9162W Sand Grey (90NB0X32-M008K0 | 39 999 грн. |
Ноутбук ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-M9162W (90NB0X32-M008K0) | 40 999 грн. |
ASUS VivoBook S 14X OLED S5402ZA Sand Gray (S5402ZA-M9162W) | 39 099 грн. |
Ноутбук 14.52.8KOLED/i7-12700H/16/1TB SSD/Intel Iris Xe/F/Bl/W11/Sand Grey | 44 099 грн. |
Закрити
-Непоганий трекпад, великий і зручний, впринципі можна обходитись без мишки
-Зручна клавіатура Гарний звук, не фонтан, але довлі гарно порівнюю з своїм поереднім thinkBook. Екран(гарне відображення кольорів) Шум куллерів
Температура процесора Екран(через страх вигорання і через настройки щоб його поередити він в цій секції) Andrii Puliak: користуюся Asus Vivobook S 14X OLED S5402ZA менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо
З автономністю серйозні проблеми, дивися купу оглядів всюди кажуть 6-7 годин, по факту відкрити хром на 4 вкладки без відео, набір тексту витягує при повному заряді максимум 4 години в економ режимі
Я розумію що проц прожерливий але щось занадто воно мало часу живе.
Шумить страшно, навіть якщо налаштувати мінімально шумний режим в фірмовій апці від асус він всерівно гуде, а втой моент коли не гуде то його неприємно використовувати через температуру корпусу.
Тобто якщо вам треба відносно потужний ноут щоб десь колись його носити, за яким ви буду працювати з підключеним дисплеєм! (так вам треба буде монітор до нього. Хоть його рідний і дійсно гарно відображає кольори але для того щоб зберегти його від вигорання вам прийдеться включити купу настройок через які якість картинки погіршується і працювати за ним не так вже і приємно.) то цей ноутбук буде непоганим варіантом.
Але якщо хочете автономніший девайс за яким буде приємно попрацювати не відома від розетки то я б його не рекомендував.
Вибір стояв між ZenBook oled і я думав що там будуть проблеми з охолодженням через його товщину, хоть і з менш продуктивним процесером(не сильно). Думаю це кращий варіант за такусаму ціну ніж цей ноутбук
хоча в майбутньому(найближчому) коли тут вигорить екран думаю що вренусть назад до Lenovo, якось вони надійніше відчуваються