RTX 4070 Super в ПК на Ryzen 5700X та 5800X3D. Огляд 4070S Asus TUF 4070S
17 січня42 361 перегляд
Це взагалі легально? Топовий Ryzen 7 4800H та RTX 2060 - Огляд ASUS TUF Gaming A15.
4 липня 20205 452 перегляда
Порівняння топових відеокарт Asus GeForce RTX 3070, GeForce RTX 3080, GeForce RTX 3090 TUF GAMING.
19 січня 20217 497 переглядів
Огляд відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7800 XT OC Edition 16GB: Дешевший конкурент RTX 4070?
8 листопада 20235 352 перегляда
Ігровий ноутбук 2021 - Огляд ASUS Tuf Dash F15.
20 березня 20215 239 переглядів
RTX 4070 vs 4070Ti Tuf. Порівняння в "середньому" ПК! Варто задуматись!
12 травня 202371 100 переглядів
Цей монітор повинен мати кожен геймер - Огляд Asus TUF Gaming VG279Q1A.
27 листопада 20206 622 перегляда
Огляд ігрового монітора Asus TUF VG30VQL1A Curved Gaming - Доступний та 200 Гц!
23 березня 20236 314 переглядів
ОГЛЯД ІГРОВИХ НАВУШНИКІВ TUF GAMING H5 LTE від ASUS
15 січня 2020357 переглядів
Про цей монітор мріє кожен геймер - Огляд Asus TUF Gaming VG279QM.
15 липня 20209 228 переглядів
Порівняння вентиляторів ASUS TUF FX копія та оригінал
12 серпня 2023162 перегляда
СРАВНИВАЕМ БЛОКИ ПИТАНИЯ ASUS TUF GAMING 550W И COUGAR VTE x2 650W
5 січня 202224 394 перегляда
Обзор Asus TUF Gaming A15 FA507XV (2023) | RTX 4060 + Ryzen 9 7940H | Распаковка и Тест ASUS
25 жовтня 202329 864 перегляда
Когда уже ТАФы станут лучше? Asus TUF Dash F15 2022
5 жовтня 20238 214 переглядів
Обзор ASUS TUF Gaming A15 (2023) Ryzen 9 7940HS / RTX 4070 / DDR5
21 березня4 665 переглядів
Обзор Asus TUF Gaming FX505 - тесты в играх GTA5, Cyberpunk 2077, WOT, God of War, Forza Horizon 5
21 вересня 2022822 перегляда
ASUS TUF GAMING M3 - распаковка и первые впечатления!
27 травня 20231 077 переглядів
Обзор Asus Tuf Gaming M4 Air. Добротная ультралегкая мышь за вменяемые деньги
5 лютого 202212 051 перегляд
МОЙ НОВЫЙ ИГРОВОЙ МОНСТР ASUS TUF Gaming A15
29 січня 2023170 719 переглядів
Asus Tuf RTX 3070 ti как запороть хорошую карту
18 листопада 202276 816 переглядів
РАЗНИЦА МЕЖДУ 280 Гц и 240! Обзор ASUS TUF VG279QM!
14 вересня 2020126 331 перегляд
ПРОПАДАЕТ WiFi ASUS TUF GAMING F15 #shorts
19 січня 2023889 283 перегляда
МОНИТОР 165 Гц за $200! На Чём Экономили? ASUS TUF VG249Q1R
5 травня 202179 907 переглядів
Материнская плата ASUS TUF GAMING H570-PRO Обзор. Распаковка
6 лютого 2023709 переглядів
Обзор Asus TUF Gaming FX505DT - тесты GTA, Cyberpunk, WOT, God of War, Forza Horizon, Final Fantasy
23 грудня 20224 276 переглядів
Asus TUF dash f15 установка windows 10 (не видит диск m2 nvme)
11 квітня 202184 259 переглядів
Добавляем жесткий диск SSD M.2 в ASUS TUF Gaming F15 FX506HEB. Разборка Апгрейд ноутбука + SSD / ОЗУ
5 квітня 202257 525 переглядів
Апгрейд оперативной памяти на ноутбук Asus Tuf Gaming A15 DDR4 8гб Kingston до 16 гб и тест в майне
11 лютого 20232 871 перегляд
Распаковка ноутбука ASUS TUF Dash F15 FX517ZR-HN004 (90NR0AV3-M004R0) Off Black
3 січня 20232 816 переглядів
ASUS TUF Gaming FX705GD-EW081T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX705GD-EW081T
28 грудня 20181 274 перегляда
Краткий обзор ноутбука Asus TUF Gaming A15
20 серпня 2022331 перегляд
asus tuf gaming a15 - тесты в играх
24 червня 20211 385 переглядів
World of Tanks ASUS TUF F15 I5-11300H+RTX 3060 6Gb Laptop GPU+16Gb RAM
25 вересня 20216 221 перегляд
ASUS TUF Gaming FX505DT-HN536 / Unboxing ASUS TUF Gaming FX505DT-HN536
26 березня 2021955 переглядів
ASUS TUF Gaming FX505GM-BN012 / Unboxing ASUS TUF Gaming FX505GM-BN012
18 грудня 2018645 переглядів
ASUS TUF Gaming FX705DT-AU043 / Unboxing ASUS TUF Gaming FX705DT-AU043
27 червня 20191 203 перегляда
ASUS TUF Gaming FX504GM-E4267T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX504GM-E4267T
1 квітня 2019769 переглядів
ASUS TUF Gaming FX705GD-EW114T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX705GD-EW114T
29 березня 2019919 переглядів
ASUS TUF Gaming FX505DD-BQ059T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX505DD-BQ059T
21 серпня 20191 086 переглядів
ASUS TUF Gaming FX505DY-BQ103T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX505DY-BQ103T
6 лютого 20202 355 переглядів
ASUS TUF Gaming FX705DY-AU027T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX705DY-AU027T
12 березня 20192 138 переглядів
ASUS TUF Gaming FX705DT-AU128T / Unboxing ASUS TUF Gaming FX705DT-AU128T
1 листопада 20191 374 перегляда
ASUS TUF Gaming GT502 Review
2 січня 202349 213 переглядів
Unboxing Asus Tuf Dash F15 Gaming Laptop(2022 ver.)
10 жовтня 202264 665 переглядів
ASUS B650 TUF Gaming Plus Wifi Best Value AMD B650 Motherboard
17 листопада 202320 930 переглядів
BANG FOR BUCK! - ASUS TUF Z790 PLUS WIFI - Unboxing & Overview!
29 березня 202328 677 переглядів
Asus TUF A15 Vs Lenovo Legion 5 [Ryzen 5 4600H + GTX 1650] | Detailed Comparison
28 червня 202216 071 перегляд
Asus TUF GT502 & TF120 unboxing
16 листопада 202228 659 переглядів
RTX 4080 ASUS TUF Teardown Thermals Deshroud Undervolt Unbox Overclock Thermal Pads Power Target PCB
12 лютого 202311 598 переглядів
The BEST Laptop Gaming Bundle under £800?! | Asus TUF & Nvidia RTX 3050
23 листопада 20225 065 переглядів
Asus Tuf A15(2023) Rtx 4070 Unboxing with 3 Cats
9 травня 202314 421 перегляд
Asus Tuf A15(2023) Rtx 4070 Unboxing with 3 Cats
9 травня 202314 421 перегляд
Asus TUF Dash F15 Lenovo IdeaPad Gaming 3 (2022) Review & Comparison | Specs, Gaming Test, RAM
14 грудня 202215 755 переглядів
Asus TUF FX505DT Unboxing Video #fx505dtunboxing #asustuffx505dt #tufunboxing
27 червня 20201 175 переглядів
Asus tuf f15 - cyberpunk 2077 | gaming review | i5 10th gen - gtx 1650ti - 16gb ram
8 серпня 20225 606 переглядів
Stay COOL with the ASUS TUF Gaming GT502 Case - Review
22 серпня 202319 357 переглядів
UNBOXING ASUS TUF GAMING A15 LAPTOP. #asus #gaming #asuslaptop #happy #ofwuae #ofw #pinoyinuae
12 листопада 20221 795 переглядів
Asus TUF Gaming VG289Q 4K Monitor Unboxing & Review
3 липня 20228 556 переглядів
Solving Windows 11 low audio issue | Asus Tuf Gaming F15 Review | applying Animated Wallpapers.
21 серпня 20236 400 переглядів
Asus TUF Dash F15 | Aesthetic Unboxing + Accessories & Setup | i7 12650H 6GB RTX 3060
13 вересня 20224 677 переглядів
Asus A15 TUF Gaming Laptop #unboxing #maya'sview #trending #viralvideo
9 грудня 2022673 перегляда
NEW And IMPROVED! - ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB - Unboxing, Overview and Thermals!
11 листопада 20236 496 переглядів
Watercool Heatkiller RTX 4080 ASUS TUF Water Block Thermals Install Undervolt Testing Unbox
22 серпня 20233 583 перегляда
Asus tuf A15 gaming RTX 3050 // ryzeen 7 4800H//ownership review
29 серпня 20221 954 перегляда
New Gaming Laptop Unboxing | Best Gaming Laptop For Free Fire | Asus Tuf Gaming F15
9 березня 2023406 переглядів
Asus TUF F15 Gaming laptop Unboxing & Quick Review | Intel i5 10300h | 144hz
16 серпня 2021666 переглядів
ASUS TUF GAMING VG28UQL1A | Monitor Unboxing & Review
24 липня 20221 949 переглядів
ASUS TUF Gaming F15 FX506LH Unboxing and First Impressions
23 червня 20222 122 перегляда
ASUS TUF Gaming M4 Air 16,000 dpi wired gaming mouse unboxing (Hindi)
18 травня 2022509 переглядів
Asus Tuf Gaming Unboxing &Review || Abhishek Mahajan
15 травня 2022226 переглядів
Asus TUF RTX 4090 \ 4080 unboxing كشف سريري ل
31 жовтня 2022696 переглядів
Asus Tuf F15 Unboxing in tamil only 48k// sema weight ahhna offer // Few Tech Tamil
29 вересня 2022847 переглядів
Quick Unboxing of the ASUS A15 TUF Gaming Laptop/ Quick Review
1 березня635 переглядів
BEST BUDGET GAMING LAPTOP | Asus Tuf FX705DY Unboxing And Review (हिन्दी) | Ryzen 5 & Radeon RX 560X
24 грудня 2019309 переглядів
Unboxing ASUS TUF DASH F15 FX516PR i7 11th gen rtx3070 + GTA V Gaming Test
2 червня 2021742 перегляда
Unboxing Asus Tuf Amd RX 6950 XT and Msi A850GF powersupply
14 лютого 20231 418 переглядів
Unboxing ASUS TUF Gaming A15 #asus #asmr #laptop #ryzen #comedy #trend #asustufgamingf15 #shorts
23 травня 2023261 перегляд
ASUS TUF F15 unboxing #shorts #laptop #asus
8 вересня 2023213 переглядів
Asus TUF Gaming F15 Unboxing + Desk Set-Up 2021 (FIRST GIVEAWAY) | Nikka and Kat
5 вересня 2021521 перегляд
@ASUS TUF DASH F15 (2023) Next Powerful Gaming & Streaming | Unboxing RTX3060-70 ? &Core i7 Up
16 лютого 2023479 переглядів
Unboxing my Asus TUF Gaming Laptop FX505DY | Indai LOUkwatsera | LOU Finds
20 липня 2020368 переглядів
Best Laptop Under 60000 | Asus Tuf Gaming a15 FA506IHR Laptop | Unboxing And Quick Review | Asus
9 серпня 20221 003 перегляда
UNBOXING | ASUS TUF GAMING LAPTOP BEST GAMING LAPTOP 2023 | BEST LAPTOP UNDER Rs.70,000 - 80,000
11 квітня 2023121 перегляд
ASUS TUF A15 Laptop Unboxing!
26 травня 2021304 перегляда
ASUS TUF Gaming A17 unboxing
9 жовтня 2022117 переглядів
ASUS TUF GTX 1650 UNBOXING | 4GB GDDR6 OC EDITION | TaSneZ Gaming
30 вересня 2021326 переглядів
Cutting the cord cuts the performance Asus Tuf H3 Wireless Review
22 червня 2022807 переглядів
ITS CHEAP BUT I WONDER IF IT'S STILL GOOD... ASUS TUF GTX 1650 UNBOXING
11 червня 2022333 перегляда
769$ Asus TUF Gaming FX506LHB 2022
19 червня 2022968 переглядів
Asus TUF Gaming Laptop Unboxing #asus #gaming #laptop #technology #windows #unboxing #gaminglaptop
23 травня 2022317 переглядів
Asus TUF Gaming Laptop Unboxing #asus #gaming #laptop #technology #windows #unboxing #gaminglaptop
23 травня 2022302 перегляда
Unboxing Asus TUF Z590 Plus Wifi
7 травня 20211 765 переглядів
ASUS TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) Motherboard Unboxing and Overview
15 квітня 2021630 переглядів
Asus TUF F15 Unboxing gtx1650
20 вересня 2021313 переглядів
Asus TUF GAMING X570 PLUS Wi Fi Unboxing and Overview
25 липня 20201 073 перегляда
TUF Gaming X570 Plus Wi-Fi Motherboard Review 2022 | ASUS AM4 | Unboxing
29 січня 2022313 переглядів
Asus TUF M4 Wireless #ASMR Unboxing
13 березня 20222 462 перегляда
Unboxing & Overview: ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI D4 - DDR4 & Intel 12th Gen?
30 грудня 20212 015 переглядів
Unboxing & Overview: ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI D4 - DDR4 & Intel 13th Gen Raptor Lake?
30 грудня 20213 563 перегляда
ASUS TUF Z390-Plus Gaming WiFi ATX Motherboard UNBOXING
26 січня 20201 875 переглядів
Unboxing Asus TUF B350-M-PLUS GAMING AM4 4DDR4 USB3/DVI/d-sub uATX
2 жовтня 2018578 переглядів
ASUS pozamiatał | TEST RTX 3080 TUF
18 вересня 2020105 832 перегляда
Laptop prosto ze sklepu trafił na serwis - ASUS TUF Gaming A15 FA507
13 вересня 202320 141 перегляд
Recenzja ASUS TUF Z690-PLUS D4
9 травня 20228 830 переглядів
Asus B550M TUF Gaming Plus WiFi / TEST / Temperatury VRM
7 липня 202028 284 перегляда
ASUS TUF H3 WIRELESS - RECENZJA - SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE
21 лютого 20226 710 переглядів
PIERWSZY MONITOR 280HZ! | Sprawdzamy, co potrafi ASUS TUF VG279QM
18 вересня 2020104 663 перегляда
Myszka ASUS TUF Gaming M4 Wireless | Ekspresowy Test
2 вересня 20224 320 переглядів
TO NAPRAWDĘ FAJNY LAPTOP..ASUS TUF A15 #nanoserwis
19 червня 202220 641 перегляд
NIEMIEC NIE PODOŁAŁ. CZY POLAK DA RADĘ ? ASUS TUF GAMING!
28 січня 2023198 932 перегляда
ASUS TUF GAMING A17 2021 TEST TEMP LIQUID METAL MAX POWER CPU
19 вересня 2021132 перегляда
ASUS TUF GAMING A17 2021 TEST TEMP LIQUID METAL MAX POWER CPU
19 вересня 2021229 переглядів
Asus Tuf F15 gtx 1650 ti
1 червня 20221 193 перегляда