Блок живлення Deepcool PM-D PM800D (R-PM800D-FA0B-EU)
Відео 3Фото 10 |
Deepcool PM-D PM800D |
|
Цей блок живлення дозволяє забезпечити надійну роботу комп'ютерного складання навіть із підвищеним рівнем продуктивності. Система електроживлення відповідає стандартам 80+ Gold. У даній моделі передбачений мостовий LLC-перетворювач на лінії 12, що дозволяє гарантувати відсутність просідань вихідної напруги навіть при високих і тривалих навантаженнях на потужність. Джерело електроживлення влаштоване таким чином, щоб зробити роботу ПК максимально комфортною для користувача та надійною для апаратних ресурсів складання.
Комп'ютерний блок живлення Deepcool PM PM800D має продуману систему охолодження. У цьому пристрої вентилятор спирається на гідродинамічний підшипник, що дозволяє таким чином мінімізувати шум кулера. При цьому інтенсивність обертання крильчатки пов'язана безпосередньо з температурою нагрівання схемотехніки. Кулер працює практично безшумно на низьких та середніх навантаженнях. Дане джерело електроживлення отримало потрійний інтерфейс PCIe 6+2 pin. Для живлення CPU виділено два окремі роз'єми 8 pin, один з яких є розбірним (4+4). Такому блоку живлення під силу якісне електропостачання будь-якого геймерського ПК підвищеної продуктивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PM-D PM800D
Усі ціни 35 →Deepcool PM800D 800W (R-PM800D-FA0B-EU) R-PM800D-FA0B-EU | 4 659 грн. |
Блок живлення DeepCool PM800D (R-PM800D-FA0B-EU) 800W R-PM800D-FA0B-EU | 4 659 грн. |
Блок живлення Deepcool PM800D | 4 660 грн. |
Блок питания Deepcool PM800D | 4 660 грн. |
Блок живлення Deepcool 800W (PM800D) 800W (PM800D) | 4 659 грн. |
Модификації Deepcool PM-D
Ціни на Deepcool PM-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PM-D PM650D | від 2 854 грн. | 2 пропозиції | ||
Deepcool PM-D PM750D | від 3 717 грн. | 24 пропозиції | ||
Deepcool PM-D PM800D | від 4 288 грн. | 38 пропозицій | ||
Deepcool PM-D PM850D | від 4 497 грн. | 28 пропозицій |